Standart Ahşap Bungalov

Kızılbük Ahşap Evleri bahçesindeki en küçük evler olan standart ahşap bungalovlar 25 metrekare büyüklüğü ile 2 kişi için ideal bir konaklama imkânı sunar. İki kişilik yatak ya da iki ayrı yatak seçeneği ile konaklanabilen bu evlerde banyo, klima, lcd televizyon ve bahçe alanı standarttır. Bahçede standart ahşap eve özel, masa ve oturma grubu; ağaçların gölgesinde keyifle vakit geçirebileceğiniz bir hamak bulunur.

Suit Ahşap Bungalov

Bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşan 35 metre kare büyüklüğünde bu ahşap bungalovlar 4 kişilik aileler ve arkadaş grupları için idealdir. Mini buzdolabı, lcd televizyon, klima, banyo standarttır. Evlerden bazılarında veranda, bazılarında ise bahçe alanı bulunur. Bahçe alanı ve verandalarda masa ve oturma grubu, her evin bahçesinde eve özel hamak bulunmaktadır.

Taş Evler

Büyük grup ve aileler için 5 kişiye (ek yatak ilavesi ile 6 ) kadar konaklama imkanı sunan bu evler, diğer evlerden farklı olarak taş ve ahşap karışımından yapılmıştır. Giriş katında büyük bir oturma odası, bir taş oda, büyük buzdolabı, büyük lcd tv, banyo ve mutfak bulunur. Yine bu katta içerisinde iki kişilik yatak bulunan bir taş oda vardır. Oturma odasındaki ahşap merdivenler bir üst kattaki ahşap zeminli alana çıkar. Bu açık çatı katında 2 kişilik bir yer yatağı ve klima vardır.

Taş evlere özel bahçe alanında yemek masası ve sandalyeler bulunur. Kesintisiz bahçe keyfi için hamaklar ve oturma grupları mevcuttur.